PNP7WVJT-91-1K1
MFR.Part #
PNP7WVJT-91-1K1
JLCPCB Part #
C1408309
Description
-40℃~+200℃ 1.1kΩ 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7.5xL25mm Through Hole Resistors ROHS