PNP5WVJT-73-6R8
MFR.Part #
PNP5WVJT-73-6R8
JLCPCB Part #
C1401835
Description
-40℃~+200℃ 5W 6.8Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS