PNP5WVJT-73-1R8
MFR.Part #
PNP5WVJT-73-1R8
JLCPCB Part #
C1401859
Description
-40℃~+200℃ 1.8Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS