PNP5WVJT-73-0R62
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PNP5WVJT-73-0R62
JLCPCB Part #
C1399593
Package
Plugin,D7.5xL17mm
Description
-40℃~+200℃ 0.62Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS