PNP4WVJT-73-2K7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PNP4WVJT-73-2K7
JLCPCB Part #
C1403994
Package
Plugin,D5.5xL17mm
Description
-40℃~+200℃ 2.7kΩ 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS