PNP4WVJT-73-2K2
MFR.Part #
PNP4WVJT-73-2K2
JLCPCB Part #
C1404367
Description
-40℃~+200℃ 2.2kΩ 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS