PNP4WVJT-73-270R
MFR.Part #
PNP4WVJT-73-270R
JLCPCB Part #
C1396873
Description
-40℃~+200℃ 270Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS