PNP4WVJR-73-4R7
MFR.Part #
PNP4WVJR-73-4R7
JLCPCB Part #
C3378007
Description
-40℃~+200℃ 4.7Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS