PNP4WVFR-73-470R
MFR.Part #
PNP4WVFR-73-470R
JLCPCB Part #
C1782230
Description
-40℃~+200℃ 470Ω 4W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D5.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS