PNP4WVFR-73-3K9
MFR.Part #
PNP4WVFR-73-3K9
JLCPCB Part #
C1803235
Description
-40℃~+200℃ 3.9kΩ 4W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D5.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS