PNP3WVJT-73-39R
MFR.Part #
PNP3WVJT-73-39R
JLCPCB Part #
C1391840
Description
-40℃~+200℃ 39Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL13mm Through Hole Resistors ROHS