PNP3WVJT-73-2K4
MFR.Part #
PNP3WVJT-73-2K4
JLCPCB Part #
C1399428
Description
-40℃~+200℃ 2.4kΩ 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL13mm Through Hole Resistors ROHS