PNP3WVJT-73-1R1
MFR.Part #
PNP3WVJT-73-1R1
JLCPCB Part #
C3441742
Description
-40℃~+200℃ 1.1Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL13mm Through Hole Resistors ROHS