PNP3WVJT-73-18R
MFR.Part #
PNP3WVJT-73-18R
JLCPCB Part #
C1393343
Description
-40℃~+200℃ 18Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL13mm Through Hole Resistors ROHS