PNP3WVJT-73-110R
MFR.Part #
PNP3WVJT-73-110R
JLCPCB Part #
C1399096
Description
-40℃~+200℃ 110Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL13mm Through Hole Resistors ROHS