PNP3WVJR-73-1K5
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PNP3WVJR-73-1K5
JLCPCB Part #
C3538308
Package
Plugin,D5.5xL13mm
Description
-40℃~+200℃ 1.5kΩ 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL13mm Through Hole Resistors ROHS