PNP300JR-73-180R
MFR.Part #
PNP300JR-73-180R
JLCPCB Part #
C1763535
Description
-40℃~+200℃ 180Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS