PNP300JR-73-0R51
MFR.Part #
PNP300JR-73-0R51
JLCPCB Part #
C1763441
Description
-40℃~+200℃ 3W 510mΩ Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS