PNP300JR-73-0R2
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PNP300JR-73-0R2
JLCPCB Part #
C1763469
Package
Plugin,D4.6xL11.5mm
Description
-40℃~+200℃ 200mΩ 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS