PNP1WVJT-52-8R2
MFR.Part #
PNP1WVJT-52-8R2
JLCPCB Part #
C1389894
Description
-40℃~+200℃ 1W 8.2Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.3xL10mm Through Hole Resistors ROHS