PNP1WVJT-52-3R9
MFR.Part #
PNP1WVJT-52-3R9
JLCPCB Part #
C1390065
Description
-40℃~+200℃ 1W 3.9Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.3xL10mm Through Hole Resistors ROHS