PNP1WVJT-52-39R
MFR.Part #
PNP1WVJT-52-39R
JLCPCB Part #
C1390038
Description
-40℃~+200℃ 1W 39Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.3xL10mm Through Hole Resistors ROHS