PNP1WVJT-52-33R
MFR.Part #
PNP1WVJT-52-33R
JLCPCB Part #
C1390045
Description
-40℃~+200℃ 1W 33Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.3xL10mm Through Hole Resistors ROHS