PNP1WVJT-52-200R
MFR.Part #
PNP1WVJT-52-200R
JLCPCB Part #
C1391473
Description
-40℃~+200℃ 1W 200Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.3xL10mm Through Hole Resistors ROHS