PNP1WVJT-52-1R3
MFR.Part #
PNP1WVJT-52-1R3
JLCPCB Part #
C1389896
Description
-40℃~+200℃ 1.3Ω 1W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.3xL10mm Through Hole Resistors ROHS