PNP1WVJT-52-11R
MFR.Part #
PNP1WVJT-52-11R
JLCPCB Part #
C1389902
Description
-40℃~+200℃ 11Ω 1W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.3xL10mm Through Hole Resistors ROHS