PNP10VJT-91-8K2
MFR.Part #
PNP10VJT-91-8K2
JLCPCB Part #
C1411503
Description
-40℃~+200℃ 10W 8.2kΩ Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL44mm Through Hole Resistors ROHS