PNP10VJT-91-4R7
MFR.Part #
PNP10VJT-91-4R7
JLCPCB Part #
C1398489
Description
-40℃~+200℃ 10W 4.7Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL44mm Through Hole Resistors ROHS