PNP10VJT-91-3K9
MFR.Part #
PNP10VJT-91-3K9
JLCPCB Part #
C1408401
Description
-40℃~+200℃ 10W 3.9kΩ Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL44mm Through Hole Resistors ROHS