PNP10VJT-91-2K2
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PNP10VJT-91-2K2
JLCPCB Part #
C6256138
Package
Plugin,D8xL44mm
Description
-40℃~+200℃ 10W 2.2kΩ Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL44mm Through Hole Resistors ROHS