PNP10VJT-91-1R8
MFR.Part #
PNP10VJT-91-1R8
JLCPCB Part #
C1398475
Description
-40℃~+200℃ 1.8Ω 10W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL44mm Through Hole Resistors ROHS