PNP10VJT-91-1K8
MFR.Part #
PNP10VJT-91-1K8
JLCPCB Part #
C1405513
Description
-40℃~+200℃ 1.8kΩ 10W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL44mm Through Hole Resistors ROHS