PNP10VJT-91-160R
MFR.Part #
PNP10VJT-91-160R
JLCPCB Part #
C1401799
Description
-40℃~+200℃ 10W 160Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL44mm Through Hole Resistors ROHS