PNP10VJT-91-15K
MFR.Part #
PNP10VJT-91-15K
JLCPCB Part #
C3528259
Description
-40℃~+200℃ 10W 15kΩ Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL44mm Through Hole Resistors ROHS