PNP10VJT-91-12K
MFR.Part #
PNP10VJT-91-12K
JLCPCB Part #
C1419448
Description
-40℃~+200℃ 10W 12kΩ Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL44mm Through Hole Resistors ROHS