PNP10VJT-91-0R47
MFR.Part #
PNP10VJT-91-0R47
JLCPCB Part #
C1401802
Description
-40℃~+200℃ 10W 470mΩ Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL44mm Through Hole Resistors ROHS