PNP10VJT-91-0R22
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PNP10VJT-91-0R22
JLCPCB Part #
C1401805
Package
Plugin,D8xL44mm
Description
-40℃~+200℃ 10W 220mΩ Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL44mm Through Hole Resistors ROHS