PGM800JB-6K2
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PGM800JB-6K2
JLCPCB Part #
C1403720
Package
Plugin,D5xL53.7mm
Description
-55℃~+350℃ -80ppm/℃~+500ppm/℃ 6.2kΩ 8W Wirewound Resistor ±5% 插件,D5xL53.7mm Through Hole Resistors ROHS