PGM650JB-27K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PGM650JB-27K
JLCPCB Part #
C3427402
Package
Plugin,D5xL43.5mm
Description
-55℃~+350℃ -80ppm/℃~+500ppm/℃ 27kΩ 6.5W Wirewound Resistor ±5% 插件,D5xL43.5mm Through Hole Resistors ROHS