PGM4WSKB-6R8
MFR.Part #
PGM4WSKB-6R8
JLCPCB Part #
C1401656
Description
-55℃~+350℃ -80ppm/℃~+500ppm/℃ 4W 6.8Ω Wirewound Resistor ±10% 插件,D5xL23.3mm Through Hole Resistors ROHS