PGM4WSKB-22R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PGM4WSKB-22R
JLCPCB Part #
C1400897
Package
Plugin,D5xL23.3mm
Description
-55℃~+350℃ -80ppm/℃~+500ppm/℃ 22Ω 4W Wirewound Resistor ±10% 插件,D5xL23.3mm Through Hole Resistors ROHS