PF2512FKF070R015Z
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PF2512FKF070R015Z
JLCPCB Part #
C3985617
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 15mΩ 1W ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS