PE2512JKM7W0R012L
MFR.Part #
PE2512JKM7W0R012L
JLCPCB Part #
C1706325
Description
12mΩ 2W Metal Film Resistor ±5% ±75ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS