PE2512JKF7W0R039L
MFR.Part #
PE2512JKF7W0R039L
JLCPCB Part #
C1706426
Description
2W 39mΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS