PE2512JKF7W0R027L
MFR.Part #
PE2512JKF7W0R027L
JLCPCB Part #
C1706430
Description
27mΩ 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS