PE2512JKF7W0R025L
MFR.Part #
PE2512JKF7W0R025L
JLCPCB Part #
C1706433
Description
25mΩ 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS