PE2512JKE7W0R033Z
MFR.Part #
PE2512JKE7W0R033Z
JLCPCB Part #
C5844495
Description
2W 33mΩ Metal Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS