PE2512JKE7W0R033L
MFR.Part #
PE2512JKE7W0R033L
JLCPCB Part #
C1706397
Description
2W 33mΩ Metal Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS