PE2512JKE070R033L
MFR.Part #
PE2512JKE070R033L
JLCPCB Part #
C1700666
Description
1W 33mΩ Metal Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS