PE2512FKM7W0R016Z
MFR.Part #
PE2512FKM7W0R016Z
JLCPCB Part #
C7025806
Description
16mΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS